Начало    
ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ
ПЕНСИОННИ ПРОДУКТИ
РЕД ЗА ПЕНСИОНИРАНЕ
ТОЧКИ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ
ДОКУМЕНТИ



ТОЧКИ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ

Адреси и телефони на офисите на ПОК „ДСК-Родина“ АД в страната, в които се приемат заявления за отпускане на пенсия, съответно на еднократно или на разсрочено изплащане и се сключват пенсионни договори и договори за разсрочено изплащане на средствата: 

 

Бургас

Адрес: ж.к. Братя Миладинови“, бл. 38 

Мобилен телефон: 0882 632 606

имейл: Svetla.Paskaleva@dskrodina.bg

работно време: 08:00 ч. -17:00 ч. (понеделник - петък)

 

Варна  

Адрес: бул. ,,Чаталджа“ № 35

Мобилен телефон: 0885 122 855

имейл: Daniela.Keranova@dskrodina.bg

работно време: 08:00 ч. -17:00 ч. (понеделник - петък)

 

Велико Търново  

Адрес: ул. ,,Цар Освободител“ № 3

Мобилен телефон: 0886 025 638

имейл: Maya.Koleva@dskrodina.bg

работно време: 08:00 ч. -17:00 ч. (понеделник - петък)

 

Враца

Адрес: ул. ,,Мито Цветков“ № 2

Мобилен телефон: 0885 026 020

имейл: Aneliya.Valkovska@dskrodina.bg

работно време: 08:00 ч. -17:00 ч. (понеделник - петък)

 

Пловдив

Адрес: ул. ,,Христо Г. Данов“ № 6

Мобилен телефон: 0884 664 430

имейл: Dimka.Pashova@dskrodina.bg

работно време: 08:00 ч. -17:00 ч. (понеделник - петък)

 

София

Адрес: ул. ,,Княз Александър I Батенберг“ 6, партер

Мобилен телефон: 0888 700 617/ 0882 626 685

имейл: Diana.Doychinova@dskrodina.bg

работно време: 09:00 ч. -17:00 ч. (понеделник -  петък)

 

София

Адрес: бул. „Ал. Стамболийски“ 101, МОЛ София,

София Тауър, ет.4

Мобилен телефон: 0886 003 951 / 0882 626 685

имейл: Milena.Dinolova@dskrodina.bgDiana.Doychinova@dskrodina.bg

работно време: 09:00 ч. -17:30 ч. (понеделник -  петък) – с предварително записан час

 

Стара Загора

Адрес: бул. ,,Митрополит Методи Кусев“ № 8

Мобилен телефон: 0889 733 366

имейл: Snezhana.Rachkova@dskrodina.bg

работно време: 08:00 ч. -17:00 ч. (понеделник -  петък)

 


   Правила и условия за ползване       За www.dskrodina.bg       OTP Bank.hu   
 © 2013 ДСК Родина