Начало    
ЧЕСТО ЗАДАВАНИ ВЪПРОСИ
ПЕНСИОННИ ПРОДУКТИ
РЕД ЗА ПЕНСИОНИРАНЕ
ТОЧКИ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ
ДОКУМЕНТИ



ТОЧКИ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ

Адреси и телефони на офисите на ПОК „ДСК-Родина“ АД в страната, в които се приемат заявления за отпускане на пенсия, съответно на еднократно или на разсрочено изплащане и се сключват пенсионни договори и договори за разсрочено изплащане на средствата: 

 

Бургас

Адрес: ж. к. ,,Братя Миладинова“, бл. 38

Мобилен телефон: 0882 632606

 e-mail: Svetla.Paskaleva@dskrodina.bg

 

Варна  

Адрес: бул. ,,Чаталджа“ № 35

Мобилен телефон: 0885 122 855

e-mail: Daniela.Keranova@dskrodina.bg

 

Велико Търново  

Адрес: ул. ,,Цар Освободител“ № 3

Мобилен телефон: 0886 025 638

e-mail: Maya.Koleva@dskrodina.bg

 

Враца

Адрес: ул. ,,Мито Цветков“ № 2

Мобилен телефон: 0885 026 020

e-mail: Aneliya.Valkovska@dskrodina.bg

 

Пловдив

Адрес: ул. ,,Христо Г. Данов“ № 6

Мобилен телефон: 0884 664 430

 e-mail: Dimka.Pashova@dskrodina.bg

 

София

Адрес: ул. ,,Княз Александър I Батенберг“ 6, партер

Адрес: бул. „Ал. Стамболийски“ 101, МОЛ София, София Тауър, ет.4

Мобилен телефон: 0888 700 617 / 0882 626 685

e-mail: yuliya.serafimova@dskrodina.bg / Diana.Doychinova@dskrodina.bg

 

Стара Загора

Адрес: ул. ,,м-т Методи Кусев“ № 8

Мобилен телефон: 0889 733 366

e-mail: Snezhana.Rachkova@dskrodina.bg

 

Допълнителна информация може да получите на телефон: 0700 10 375, *2375.

 

 


   Правила и условия за ползване       За www.dskrodina.bg       OTP Bank.hu   
 © 2013 ДСК Родина